Hakkımızda

CİHAN ALÜMİNYUM

Şirketimiz 1997'den beri alüminyum doğrama sektöründe hizmet vermektedir. Şirket müdürü olarak ben AHMET ÖĞER 1979 yılından beri bu sektörde hizmet vermekteyim. Bu sektörde; giydirme cephe kaplamaları, kompozit panel kaplamaları, polikarbon kaplamaları, kış bahçesi, apartman giriş kapıları, dükkan cephe doğramaları, fotoselli kapılar, döner kapılar, otomatik kepenk, seksüonel kapılar, çatı aydınlatmaları ve bilimum alüminyum doğrama alanlarında oldukca fazla deneyimlerimiz oldu. Bu deneyimler sayesinde kendimizi her daim güncel ve modern tasarımlarla ileriye taşımaktayız.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizle ticaret ahlakı içerisinde görüşmeler yapmak, tebessümü yüzümüzden eksik etmeyerek müşteri ilişkilerimizi korumak, projelerimizi istenilen doğrultuda eksiksiz ve hatasız uygulamaktır.

VİZYONUMUZ

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak projelerimizde bu teknolojiden yararlanmak, çalışanlarımız olarak gelişmek ve bu gelişimimizi yaptığımız işlere uygulamak, yeniliklere açık ve ileri görüşlü projelerde kendimizi göstermektir.

BİZE ULAŞIN

 

Çamlıtepe Caddesi No : 38/z Siteler Ankara 06660

 

cihanalm@hotmail.com

 

+90 312 351 85 71

 

+90 312 353 45 86

Join now and claim bonus william hill uk - wbetting.co.uk